Eternelle krem

CENA: 157,00zł zamiast 317,00zł

(Ponad 8247 zadowolonych klientek)

Skład Eternelle

Wszystkie składniki zawarte w produkcie są pochodzenia roślinnego. Naukowcy opracowując odpowiedni skład produktu wydobywali najlepsze elementy, które mogą pomóc skórze w szybszej regeneracji. Są to opatentowane i skuteczne składniki, opracowane w laboratorium firmy Codif. Dzięki nim krem jest tak skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla skóry

Sytenol A - jest znany jako alternatywa dla retinolu. Retinoidy działają na jądro komórkowe, a dokładniej na jego receptory. Wpływają na DNA komórki, dzięki czemu mają działanie prewencyjne. Są bardzo skuteczne w przypadku pierwszych zmarszczek, ale przy dłuższym stosowaniu pomagają również pozbyć się głębszych bruzd. Można je stosować także w przypadku trądziku. Ich jedynym minusem jest fakt, że w przypadku niewłaściwego i długotrwałego stosowania może podrażnić cerę, a nawet powodować jej łuszczenie się.
Early Boost - to kosmetyczna nowość, opracowana z wykorzystaniem opatentowanych przez firmę Codif technologii HTAC. Dzięki roślinnej taurynie skóra staje się bardziej jędrna i znacznie odmłodzona. Tauryna jest aminokwasem, znanym ze swoich energetyzujących właściwości. Najczęściej stosowana jest przez sportowców, którzy szukają naturalnego pobudzenia. Okazało się, że jest ona również idealna do wykorzystania w kosmetyce. Naturalnie występuje ona m.in. w jajkach i mleku krowim. Po wielu eksperymentach naukowców, tauryna zaczęła być pozyskiwana z alg – m.in. alga Jania Rubens jest w stanie syntezować taurynę, która wykorzystywana jest w opatentowanej technologii Early Boost. Wykorzystano ją w kremie Eternelle, dzięki czemu ten kosmetyk jest tak skuteczny. Co ciekawe laboratorium Codif stworzyło w specjalnych bio-reaktorach pierwszy aktywny składnik kosmetyczny, oparty na taurynie pochodzącej z roślin. Ta innowacja ma swoje przełożenie na zadowolenie klientek. Early Boost stymuluje syntezę ATP nawet o 50%, wspomaga wzrost fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się znacznie jędrniejsza i ma młodzieńczy wygląd. Zmniejsza oznaki starzenia się skóry, takie jak bruzdy, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy. Można zauważyć redukcję pierwszych oznak zmęczenia skóry już po pierwszych 24 godzinach od zastosowania kosmetyku. Redukuje również zmarszczki mimiczne od 28 godzinach od zastosowania.
Kwas hialuronowy Obok kolagenu, kwas hialuronowy jest bardzo ważnym składnikiem skóry. Pomaga on przedłużyć młodzieńczy wygląd skóry, a także zmniejszyć głębokość blizn. Jest on także naturalnym filtrem osłaniającym warstwę rogową naskórka przed substancjami z zewnątrz. Główną funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody w skórze. Dzięki tej funkcji skóra jest o wiele lepiej nawilżona. Dodatkowo wpływa on na nawilżenie skóry i poprawy elastyczności skóry. Pomaga również wzmacniać i naprawić skórę. W pewnym wieku
Dolcevia - to składnik roślinny, pozyskiwany z wysuszonych liści Stevii. Stevia jest najczęściej stosowana jako słodzik. Naukowcy zajmujący się wynalezieniem najlepszych składników roślinnych do kremu Eternelle odkryli dodatkową właściwość liści z tej rośliny. Mogą one zmniejszyć mimowolne mikroskurcze mięśni twarzy. Nasza twarz posiada własną niepowtarzalną mimikę, ale w ciągu dnia nasze mięśnie wykonują również mimowolne i niezależne od nas drgania i skurcze. Mogą one powodować pogłębianie się zmarszczek mimicznych. Liście Stevii minimalizują napięcie mięśni gładkich, co przeciwdziała pogłębianiu się już istniejących bruzd oraz pojawianiu się nowych zmarszczek. Widoczne rezultaty są widoczne już po 7 dniach. Dolcevia jest ekstraktem z wysuszonych liści Stevii, dzięki czemu działa jeszcze bardziej precyzyjnie. Co ważne wpływa jedynie na mięśnie gładkie i nie zmienia naszej naturalnej mimiki!
Sterocare ph - Podobnie jak Early Boost, Sterocare ph jest kolejnym składnikiem pochodzenia naturalnego. Zmniejsza ilość zmarszczek oraz przyspiesza regenerację skóry. Dzięki temu warstwa właściwa skóry może szybciej się odbudowywać. Mniejsze są również przebarwienia czy zaczerwienienia po zastosowaniu kosmetyku. Krem Eternelle dzięki temu roślinnemu składnikowi pomaga skórze w odbudowie, nadając jej młodzieńczego wyglądu. Sterocare ph dba o odpowiednią ochronę skóry przed infekcjami oraz drobnoustrojami, tworząc barierę ochronną.

Jak stosować Krem Eternelle ?

Producent rekomenduje, aby stosować ten produkt rano i wieczorem, niemniej jednak należy pamiętać, o tym, że krem powinien być nakładany jedynie na oczyszczoną skórę twarzy. Wystarczy nanieść niewielką ilość kremu na opuszki palców obu dłoni, a następnie delikatnie go rozsmarować na twarz i szyje, wykonując przy tym okrężne ruchy.

Krem należy zacząć nakładać od czoła, następnie na policzki, podbródek i kończąc na szyi. Zasada jest taka, że powinno się zaczynać od największych i najłatwiejszych do nałożenia obszarów, następnie kierując się ku mniejszy i delikatniejszym. Warto ten produkt stosować codziennie, ponieważ w takim wypadku będziesz w stanie szybciej zobaczyć to jak działa krem Eternelle na Twojej skórze twarzy.

Gwarancja Zadowolenia w 100 %

Pamiętaj, że ten sposób, tak samo jak każy inny, nie zadziała na wszystkich. Mały procent ludzi ma bardzo nietypowe problemy ze skórą oraz oznakami starzenia i ta formuła nie jest dla nich.

Pomimo tego producent jest tak zadowolony z Éternelle, że daje taką oto gwarancję:

JEDYNA TAKA GWARANCJA!

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolona z działania naszego produktu,  odeślij nam opakowanie, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Nie ryzykujesz więc nic, a możesz zyskać bardzo wiele

gwarancja-satysfakcji

© Copyright 2018-2022 Eternelle.pl. All Rights Reserved. Eternelle.pl przedstawia reklamy preparatów zamawianych bezpośrednio od producenta. Uważaj na podróbki, zamawiaj tylko ze sprawdzonego źródła!