Kategorie
Uncategorized

Jak ujędrnić skórę twarzy Sprawdzone sposoby czyli krem Eternelle

Z wiekiem jesteśmy bogatsze w nowe doświadczenia i piękne wspomnienia. Niestety ale każdy rok pozostawia też na naszych twarzach nowe pamiątki w postaci zmarszczek. Wraz z upływającymi latami zmienia się skład skóry. Spada ilość kolagenu, a także gęstość skóry – co sprawia, że na naszej twarzy pojawiają się niechciane zmarszczki. Znacznie zmniejsza się elastyczność skóry, co prowadzi do powstawania zmarszczek – początkowo płytkich, które z czasem pogłębiają się i utrwalają. Warto też pamiętać, że z biegiem lat zmniejsza się ilość tłuszczu na twarzy ,- co także nie pomaga w zachowaniu młodego wyglądu. Czy można temu jakoś zapobiec?

Krem przeciwzmarszczkowy z naturalnymi składnikami

Proces starzenia się skóry można opóźnić stosując regularnie kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Dobierając krem przeciwzmarszczkowy należy zwrócić uwagę na skład, który powinien być bogaty w składniki aktywne. To właśnie one działają na naszą skórę! Istotnym składnikiem jest kwas hialuronowy i kolagen. Właśnie te składniki odpowiedzialne są za głębokie nawilżenie skóry, a także odbudowę tkanek i zwiększenie elastyczności skóry. Coraz częściej spotykanym składnikiem jest Bakuchiol, czyli organiczny retinol. Jest on znacznie skuteczniejszy w działaniu, nie powoduje podrażnień, a także lepiej wchłania się w skórę. Ważnym składnikiem jest też tauryna – działa energetyzująco na skórę, redukuje oznaki zmęczenia. 

SKŁAD KREMU

Krem eternelle

Ostatnio w nasze ręce wpadł krem przeciwzmarszczkowy Eternelle. Krem jak się okazuje wg. recenzji i opinii setek użytkowników – ma zbawienne działanie na naszą skórę i zmarszczki. Już pierwsze 3-4 tygodnie regularnego stosowania kremu sprawia, że zmarszczki zaczynają znikać. Skóra staję się odpowiednia bogata w składniki odżywcze. Wszystko to sprawia, że jest bardziej elastyczna i mniej podatna na powstawania nowych zmarszczek. Wiele kobiet chwali sobie krem Eternelle oraz docenia efekty jego długotrwałego stosowania.

ZOBACZ EFEKTY – GALERIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.